بيشتر سختيهای زندگی در اين است که می کو شيم از حقيقت آ ن بگر يز يم .

                                                                                             غ ـ ذ

/ 91 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ali

عزيزم سلام.خوبی؟من از سفر برگشتم.واقعا مرسی که به يادم بودی.منو شرمنده محبت خودت کردی.نميدونم در مقابل اين همه محبت شما چی بگم.اميدوارم بتونم جبران کنم.

عاشق خجالتي+سمانه

سلام خواهر مهربانم من شرمنده شما و خانواده گرامی شما هستم که یک ادم نفهم به ظاهر 14 معصوم(طه طبسی با نام مستعار رهگذر) که معلومه پول اینترنت مفتشو از جیب من و شما با دل دزدی خود و جیره دهندهاش به دست اورده و مثل ارباباش داره با پول بیت المال هر غلطی که بخواد میکنه هیبت نجسش و خوی حیوونیش رو به اینجا هم کشونده من از شما معذرت میخوام خیای خیلی شرمنده این انسان نمای سبک مغز اگر ادم بود که می فهمید انشالله در دنیای باقی خداوند جزای این ریا کارا رو میده اتش جهنم این حیوونا رو بیشتر از امثال عمر و عثمان و... خواهد سوزوند چون اینا اسلام ردا دست اویز کاراشون کردن و بدنامش کردن لعنت خدابهشون شنونده این مزخرفات و توهینا و تهمتای طه طبسی بانام مستعار رهگذر باید عاقل باشه کافر همه را به دین خود پندارد از همه چیز ممنونیم واقعا متاسفم برا اینا که اسمشون ایرانی و مسلمانه عاشق خجالتی برا پاره ای توضیحات اپ شد منتظرتم در مورد اون دیوونه رهگذر (طه)منتظرتونیم بای

عشقولانه

سلام ما برگشتيم اپ کرديم منتظرتيما بای

میترا

سلام عزيزم.بله ازشون خبر دارم .مثل اينکه به يک دلايلی نتونستن اپ کن ولی به همه سر ميزنن.موفق باشی.وب زيبايی داری.

ali

نازنين جان سلام.به خدا من رو شرمنده کردی همه جا رفتی از من خبر گرفتي.نميدونم چی بگم.فقط بگم منو حسابی شرمنده خودت کردی.گفتم و ميگم حسابی شرمنده مهربونيات هستم.به اميد ديدار.بای عزيزم.

سيد حسين

دوست عزیزم سلام ! یه سوال دارم و می خوام که جوابش رو در وبلاگم بدهید. به نظر شما افراد مهم ترند یا اعمال آنها؟ منتظر پاسخ شما هستم.

سيد حسين

دوست عزیزم سلام ! یه سوال دارم و می خوام که جوابش رو در وبلاگم بدهید. به نظر شما افراد مهم ترند یا اعمال آنها؟ منتظر پاسخ شما هستم.

يک جن خبيث

سلام.نظرت در مورد جن چيه www.ajenneh.persianblog.ir badbakht2007@yahoo.com

سورنا

وب قشنگی داری

ولگرد

خسته نباشی