پرواز

میخواستم پرواز کنم
پرواز به سوی آسمانها
هر با رگفتی از این کار بترس
بترس که عقابی در آسمان است
پرواز نکردم
فقط نظاره گر پرواز و آزادی دیگران بودم
اما حالا می گویی پرواز کن ..........پرواز کن......پرواز کن
اما نمی دانی که مدتها است بال من را شکسته ای..........یادت نیست!!!
آخر چه طور می توانم با بال شکسته پرواز کنم......چه طور..............


/ 54 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مينا ۴۷

سلام سباسگزارم ........ بسيار زيبا بود اميد وارم بالت شکسته نباشه...

پرتقال کوکی

سلام.........شعر پرواز واقعاً قشنگ بود......قابل تامل. و دلنشین...بود....بیایید بالهای پرواز یکدگر را نشانه نریم.... بلکه بالی به کمک پرواز یکدگر باشیم... مرسی از مطلب خوندنیت(منظور همون شعر بود.) اگه وقت داشتی سری به غربت تنهايی من بزن...... من به تازگي آپ كردم.....با اتاق آبی به روزم........اگه بياي خوشحال ميشم..............خوش باشي.

هيروديا

سلام عزیزم وبلاگم به روز شد!واسه داداشت هم آفلاین می ذارم!آخه نمی تونم وبلاگش رو ببینم! تاریخ به روز رسانی: روز چهارشنبه،۱۲ اردیبهشت،ساعت 20:28

کسيکه هويتش گمشده

درود دوست قديمی... گمان ميکنم که به روز شدم.و اگر عمرم کفاف دهد مينويسم از هجران بی وفايی کسی میان همين کوچه های پس کوچه های وبلاگ نويسی. مرا به ياد داريد!!

حامد

منتظر مطالب جديدتون هستم موفق باشی

آبی مثل آسمان

شرمنده ام گفته بودم دست بر دیوار دور آن ور دریا می زنم و تا هزاره ی شمردن چشم می گذارم گفته بودم غبار قدیمی تقویم را ازشیشه های شعر وخاطره پاک نمی کنم گفته بودم صدای سرد سکوت این سالها را با سرود و سماع ستاره بر هم نمی زنم اما دوباره دل دل این دل درمانده تو را میهمان سایه گاه ساکت کتاب و کاغذ کرد هی همیشه همسفر حدود تنهایی بگذار که دفتر دریا هم گزینه یی از گریه های گاه به گاه من باشد

داش صادق

سلام ... خوبی نازنين ؟ با يه بيت شعر بيا که منتظرتم ... تولدمه ديگه

منم باران

سلام نازنين! پرواز برای خودش دليلی دارد و آن احساس آزادی است! شايد برای رسيدن به اين احساس با بال های زخمی هم بتوان پريد! اگر هدفت والا و نگاهت بالا باشد حتما موفق می شوی! به روز باشی و بهروز!

میثم

سلام پرواز زمانی زيباست که به اوج برسی راستی من چند وقتی هست که اومدم منتظر نظرا تت هستم